ALUXXON TABULEALUXXON TABULE

Historie společnosti ALUXXON TABULE s.r.o.

Logo spole4nosti ASS

Naše společnost ALUXXON - TABULE s.r.o. se již 12 let věnuje distribuci školního nábytku a tabulí na českém trhu. Protože rozumíme vašim potřebám, dodáváme pouze pečlivě vybrané produkty německého výrobce ASS-Einrichtungssysteme GmbH , jejichž ověřená kvalita a dlouhodobá životnost nemají na českém trhu konkurenci. A právě tato trvanlivost našich výrobků nám umožňuje budovat dlouhodobé obchodní vztahy s našimi zákazníky čímž se také výrazně lišíme od jiných dodavatelů. Abychom dokázali, že si za kvalitou našich produktů opravdu stojíme, zařadili jsme do naší nabídky tzv. ZÁPŮJČKU židlí a lavic celé jedné třídy bez jakýchkoliv smluv a závazků. Během 3 let využilo této možnosti více jak 200 spokojených škol. K našim zákazníkům přistupujeme individuálně. V případě zájmu o naše produkty k vám nejdříve vyšleme kvalifikovaného obchodního zástupce, který vám vše ochotně vysvětlí a pomůže najít to správné řešení odpovídající všem vašim konkrétním požadavkům.

Německá rodinná firma ASS-Einrichtungssysteme GmbH patří mezi evropské leadery ve výrobě školního nábytku. K významnému zviditelnění firmy přispěl jedinečný a vyhledávaný materiál PAGHOLZ®, který vyniká prakticky svou nezničitelností. Některé starší modely lze dokonce zakoupit na prodejních aukcích jako designové starožitnosti. V roce 1958 získávají produkty ASS zlatou medaili na EXPO Brusel. V roce 1994 ASS uvádí svou novou značku WOODMARK®. Tato inovativní povrchová úprava vyniká svou odolností a dlouhou životností – sedáky se nepoškrábou. V roce 2008 Japan Organic Recycling Association předává ASS významnou cenu za ekologii „Focus Green“. K prestižním realizacím světového významu patří například i vybavení olympijského stadionu v Amsterodamu či Naganu sedáky PAGHOLZ®.

Materiály a technolgie

Židle PAGHOLZ®

Materiál PAGHOLZ® je jedinečný a originální...
Harmonie moderního designu v přírodních barvách v té nejvyšší možné kvalitě.

Výrobní proces

Nabarvené bukové dýhy napuštěné zásaditou pryskyřicí dýhy se stlačují pod vysokým tlakem 500 t – výstupní materiál je téměř nezničitelný!

Nejlepší vlastnosti PAGHOLZ®

Pagholz je pružný a téměř nezničitelný. Díky tomu a dalším vlstnostem je zachována mimořádně dlouhá životnost v řádech mnoha desítek let. Různé druhy sedáků, nohou a designu umožňují velké množství různých kombinací a tím zajišťují to, aby tato židle zapadla do skutečně každé třídy.

Doporučujeme

Originální designová kolekce PAGHOLZ® o šesti velikostech: 3,4,5,6, 7 (7 - pouze vybrané modely). Barvy dle aktuálního vzorníku. Příslušenství, které je možné přiobjednat: Polstrování (dle aktuálního vzorníku), Přídavný stolek a područky

ABS hrana

Při mytí lavic nevniká vlhkost do desky a lavice získává výrazně delší životnost, jelikož je vytvořen plynulý přechod mezi deskou lavice a ABS hranou. Většina desek lavic doslouží právě odloupnutím ABS hrany.

  1. laserem zatavená hrana
  2. měkká linie profilu
  3. splynutí materiálů
  4. klenutý profil

Dřevěné hrany

Hrany z přírodního dřeva jsou pevně přilepeny na okraj desky, mají nádherný vzhled a chrání hrany desky stolu exponované výsokému zatížení. Standartně pokrýváme desky stolů HPL povrchem, hrubosti 0.8 mm. Tento HPL povrch, je ohnivzdorný a odolá také poškrábání díky přírodnímu materiálu.

WOODMARK®

Dalším velkým výrobním triumfem je WOODMARK®. Sedáky školních židlí z tohoto materiálu vynikají svou „nepoškrabatelností“ při běžném používání ve školách.

FLOORSAFE®

Floorsafe® minimalizuje poškození podlahy a zároveň snižuje riziko podklouznutí židle.

WOODPLAC®

Povrchový materiál Woodplac® je téměř nezničitelný, nepoškrábe se, je odolný nárazům i chemickým znečištěním a ohnivzdorný (B1).

Navigace